kaydano
Well-Known Member
- Messages
- 4,312
- Reaction score
- 2,221
$2 per gallon for gas. $25 per gallon for heavy cream for the ice cream maker we got the kids for Christmas. Ha ha ha. Something's not right.
Last edited by a moderator: